- masové

- masové

Maso, maso, maso. Bývalo u nás doma základem veškerého našeho stravování. V poslední době ustoupilo trochu do pozadí, ale stále zaujímá pevné místo v našem jídelníčku.

Rádi si pochutnáváme především na různých masových ragú, ale steak je steak, a když nás navštíví přátelé, to pak uděláme hned několik druhů mas najednou, doprostřed stolu přijde velká mísa masa, další s přílohami, dresinky a omáčkami a hodujeme klidně celé odpoledne…

~ ~ ~ ~ ~

Masové
 

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2019 Lukáš Zach

Fotografie © 2019 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka