eKuchařka

eKuchařka

Chcete se naučit, jak vařit chutná jídla i přes omezení jaterní diety? S naší eKuchařkou je to velmi snadné.

eKuchařka

Bramborová nebo gulášová? I přes jaterní omezení si je můžete s klidem dopřát. Jsou zdravé, lehké a sestaveny přesně pro jaterní dietu. Vše, co potřebujete vědět. Vše, co musíte znát. Vše, čemu chcete porozumět. Jediná na trhu, první v komplexnosti informací. Jednoduchá kuchařka vás naučí, jak vařit téměř bez tuku a jak z vhodných potravin připravit skvostná jídla. Také vám ukáže, jak si ušetřit mnoho času, který místo vaření budete moci trávit mnohem příjemnějším způsobem.

Nebojte, jaterní dietou dosavadní život nekončí, ale naopak začíná lepší, zdravější. Jednoduchá kuchařka vám ukáže, jak žít a stravovat se zdravě a lehce. Navíc vám ukáže, jaké potraviny můžete s klidem konzumovat, jakým se vyhnout a v téměř 180ti receptech představí, co všechno lze z vhodných surovin připravit. Ať už je to výběr nejznámější světové kuchyně nebo poklady naší české, jako třeba svíčková s knedlíkem, gulášová polévka nebo halušky.

Možná taky někdy přemýšlíte, jak pohostit své nejbližší něčím výjimečným, ale nevíte, co uvařit. Přitom je to tak jednoduché, i když to člověk hned nevidí.

A chtěli jste někdy vyzkoušet, jak si připravit lahodné domácí tortilly? I na to se můžete těšit.

Vyzkoušejte všechny tyto skvělé recepty a buďte zdravější ještě dnes. Ponořte se do světa, kam můžete bez čekání vstoupit a už nikdy se nebudete chtít vrátit.

V eKuchařce naleznete:

  • téměř 180 receptů
  • skvělé recepty na jednoduchá jídla
  • průřez moderní kuchyní
  • pro knedlíkový národ také speciální kapitolu věnovanou těmto kulatým zázrakům
  • na 90 autorských fotografií
  • 300 potravin, rozdělených na vhodné a nevhodné pro jaterní dietu
  • mnoho rad a tipů, se jaterní dietou nenechat převálcovat a naopak si ji náležitě užít

Usnadněte si život nejen s jaterní dietou ještě dnes. Buďte s touto kuchařkou zdravější a vitálnější. Jednoduchá kuchařka není jen nějaká kniha ani to není jen tak nějaká kuchařka. Je to mnohem víc.

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2020 Lukáš Zach

Fotografie © 2020 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka