- česká kuchyně

- česká kuchyně

Nejlepší na světě, souhlasíte? Určitě ano. Naše játra ale už moc ne. Naštěstí není až tolik složité upravit naše národní poklady tak, aby byli vhodné pro jaterní dietu, ale přesto skvělé.

V následující kapitole si ukážeme, že i když vynecháme základní kameny naší kuchyně, jako cibuli nebo česnek, tak i přesto můžeme připravit skvělá jídla k nerozeznání od originálů.

Na této straně chybí ještě Domácí medová šunka, Jablková žemlovka, Halušky s drůbeží šunkou a taveným sýrem a Drůbeží aspik s vejcem a zeleninou. Všechny tyto recepty si ale můžete prohlédnout v naší kuchařce. Koukněte na stránku eKuchařka, kde si celou publikaci můžete stáhnout.

~ ~ ~ ~ ~

Česká kuchyně
 

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2019 Lukáš Zach

Fotografie © 2019 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka