- saláty

- saláty

Říká se, že je dobré občas vynechat maso. Já čím dál častěji říkám, že ještě lepší je vynechat jej častěji.

Neznamená to, vzdát se našich oblíbených masitých jídel, ale občas je lepší si vychutnat studený lehký salát, než hutnou omáčku s masem a knedlíkem. Hlavně, když je venku přes třicet a neumíme si představit postavit se ještě k teplému sporáku.

Na této straně chybí ještě Salát z červené řepy, Teplý zeleninový salát s rýží, Salát Coleslaw z pekingského salátu a Salát Nicoise. Všechny tyto recepty si ale můžete prohlédnout v naší kuchařce. Koukněte na stránku eKuchařka, kde si celou publikaci můžete stáhnout.

~ ~ ~ ~ ~

 

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2019 Lukáš Zach

Fotografie © 2019 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka