- tortilly

- tortilly

Rychlé a skvělé. Takové jsou tortilly. Také levné, tedy pokud si nekoupíte balíček tortill v obchodě za šedesát korun. Když jsem před lety hledal alternativu ke kupovaným tortillám, po několika pokusech jsem došel k receptu, který naleznete na další straně. Zjistíte, že tortilly se dají vyrobit za pár minut a pár korun.

Já tortilly připravuji pokaždé, když se mi paradoxně nechce vařit. Den předem si připravím těsto, které nechám uležet v lednici. Druhý den pak už celá příprava většinou nezabere více jak 20 minut a mám hotovo.

~ ~ ~ ~ ~

Tortilly
 

 

podpořte nás

Zavázali jsme se, že bude kuchařka vždy zdarma a na tomto nic měnit nehodláme. Ale při stále se zvyšujících nákladech na provoz tohoto webu se obracíme na Vás vás. Abychom pro Vás mohli nadále spravovat tyto stránky a pracovat na dalším rozvoji, potřebujeme Vaši pomoc. Pokud se Vám naše kuchařka líbí a chtěli byste ji podpořit, tak můžete na náš účet 1117271044/3030. Jsme vděčni za každý, i jakkoli malý příspěvek.

Vaše Jednoduchá kuchařka.

novinky

Pracujeme na nové kuchařce pro dietu pankreasu. Dobrá zpráva pro vás je, že recepty jsou vhodné i pro jaterní dietu, takže si je budete moct dopřát i vy.

Mrkněte na web pankreatitida.cz, kde budou postupně přibývat recepty.

copyright

Text © 2019 Lukáš Zach

Fotografie © 2019 Lukáš Zach

Všechna práva vyhrazena.

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem.

Kopírování a rozšiřování textu nebo fotografií bez svolení autora je zakázáno.

© 2020 zachlee.cz | Jednoduchá kuchařka