Kdy vyjde kniha?

Tak na to není úplně jednoduchá odpověď. Recepty jsou sepsány, pomalu všechny pročítám a opravuji hrubky, kterých jsem si při sepisování nevšiml. Právě probíhá příprava a focení všech téměř sto osmdesáti receptů. V knize bude více jak 90 fotografií, takže to chvilku potrvá a i když se bohužel nemohu knize věnovat každý den, tak mám v plánu udělat alespoň deset fotografií týdně.

Ukončení prací na knize je plánováno na konec února 2019 a pak bude výsledek předán nakladateli. Ještě proběhne konečná profesionální korektura, pak celou knihu dostane pod ruku grafik, který knihu připraví na tisk a do konce dubna již snad budeme mít všechny poklady hezky zabalené a připravené na odeslání všem, kteří si ji v předprodeji zakoupí.

Jak ale víme, čas se nedá ošálit a plány často nevycházejí tak, jak si je namalujeme. Tak snad jen abychom si drželi palce a doufat, že se ani o chlup nezpozdíme…

Pokud chcete mít přehled, jak postupujeme, sledujte náš facebook, kde nezmeškáte žádnou novinku nebo náš instagram, kde postupně přidávám fotografie jídel, která naleznete v naší knize.

Hezký den.

Lukáš Zach